Köpeklerde İtaat Eğitimi

png

Köpeklerde İtaat Eğitimi

Çıktığınız yürüyüşlerde köpeğinizin aniden sizi bırakıp koşmaya başlaması, bitmek bilmeyen havlamalar yüzünden hem sizin hem komşularınızın rahatsız oluşu, belirli yürüyüş saatleri olmasına rağmen tuvaleti eve yapmaları, oyun oynarken ya da bir şeyden rahatsız olduğunda size ve çevredekilere karşı saldırganlık sergilemesi hatta “gel” komutuna bile tepki vermemeleri gibi birçok sorun sizi, ailenizi ve çevrenizdekileri strese sokacak durumlar yaratır. Bu gibi olumsuz durumların sürekliliği köpeğinizi çok sevmenize ve onun suçu olmamasına rağmen yeri geldiğinde ona karşı tahammülsüzlük ve negatif hisler beslemenize dahi yol açabilir. Peki bu sorunların tümünün çok basit ve nihai bir çözümü olduğunu, hayatın hem siz hem köpeğiniz için çok daha kolay bir hale getirilebileceğini bilseydiniz bunu yapmaz mıydınız?

Profesyonel eller aracılığıyla alacağınız Temel İtaat Eğitimi ile köpeğinizle yaşadığınız sorunların hepsi yok olacak ve “Acaba bırakıp kaçacak, başkalarına saldıracak mı?” stresi yaşamadan keyifli yürüyüşler yapacak, “Yine dozunu kaçırıp bana ve aileme zarar verir mi?” korkusu olmadan köpeğinizle doyasıya oynayabileceksiniz.

Köpeklerde itaat eğitiminin mutlaka ve mutlaka bir profesyonel tarafından verilmesi elzemdir. Köpek itaat eğitimlerinde her bir eğitim kategorisinin ayrı bir metodolojisi vardır ve bu eğitimler adım adım ilerlemelidir. Aynı sorunu yüzlerce kez görmemiş, köpeğin vereceği her bir tepkiyi önceden bilmeyen, köpeğin öğrenim hızı veya seviyesi hakkında hiçbir fikri olmayan, köpek psikolojisinden hatta anatomisinden anlamayan ellerce “verilmeye çalışılan” eğitimler sonucu köpeğin agresifleştiği, depresyona girdiği ve sonrasında bir profesyonele gidilse bile öğrenme konusunda doğrudan profesyonel ellerde eğitilen köpeklere göre çok daha fazla güçlük çektiği, hatta ileri seviyelerde eğitimi tamamen reddettikleri ne yazık ki kaçınılmaz bir gerçektir.

Ailenizden biri hatta evladınız olarak gördüğünüz köpeğinizin yaşadığı ve istemese de size yansıttığı sorunların çözümü için profesyonellerce destek almak, planlı bir programla devam etmek ve kesin sonuç elde etmek, köpeklerde itaat eğitimi, köpeklerde tuvalet eğitimi, köpeklerde koruma eğitimi, köpeklerde sosyalizasyon, köpeklerde davranış bozuklukları ve diğer köpek eğitimlerimiz hakkında genel bilgi almak ve ücretsiz ön görüşme randevusu için bizimle iletişime geçebilir veya sadece bir dakikanızı ayırarak eğitim talep formunu doldurabilirsiniz.

kopek-itaat-egitim-faydalar

İtaat Eğitimi Faydaları

Bize Ulaşın

Randevu Alın

Sizin İçin Ne Yapıyoruz?

Diğer Eğitimlerimiz

Eğitmen Akademisi


Köpek eğitmenliği kendi içinde ayrı eğitim konularına vakıf olunmayı gerektiren komplike bir meslektir.

Köpeklerde Davranış Bozuklukları


Bilinmesi gereken en önemli ayrıntı davranış bozukluğu olan köpeklerde bahsi geçen köpeğin önce sahibiyle iletişim yeteneğinin geliştirilmesini sağlamaktır.

Köpeklerde Sosyalizasyon


Bilindiği üzere köpekler insanlarla yaşama, insan hayatına adapte olma konusunda en başarılı hayvanlar arasında yer almaktadır.

Köpeklerde Koruma Eğitimi


Köpeklerin özellikle erken yaşta alacakları itaat eğitimi sayesinde yerli yersiz saldırganlığın önüne geçilebilmektedir.

Soru Cevaplar

Dostlarınıza
Çok iyi bakacağız

Köpeklerde itaat eğitiminin mutlaka ve mutlaka bir profesyonel tarafından verilmesi elzemdir. Profesyonel eller aracılığıyla alacağınız Temel İtaat Eğitimi ile köpeğinizle yaşadığınız sorunların hepsi yok olacaktır.

Whatsapp